top of page

Hikayemiz

Moly bilinçli tüketimin en iyi parçası olmak, teşvik etmek ve sürdürülebilirliği sağlamak adına kurulmuş ekolojik & doğal  “Anne, Bebek &Çocuk “ ürünleri tasarlayan ve üreten bir markadır.  
 

 Kadın el emeğini tasarımın bir parçası yaparak ekonomik eşitliğe katkı sağlamak, yavaş & organik  üretimle dünyanın giysi çöplüğüne dönmesini engellemek en önemli vizyonudur.

Moly markasının kurulmasındaki en önemli unsur Yaşanabilir bir gelecek için sorumluluğun kelebek etkisi yaratabilecek herkes de olduğunu görerek üstüne düşeni yapmaktır. .

Çocuklarımıza  yaşadığımız dünyayı olduğu gibi bırakabilmek için sürdürülebilir üretim ve tüketimi desteklemek en önemli misyonumuzdur. Bu nedenle üretimleri ekonomide eşitliği yaratabilmek için evdeki kadınlara bıraktık. Resimli öğelerde ve renklerde doğadan ve hayvanlardan ilham aldık. Renklerin cinsiyetlere ait olmadığını renklerin tüm cinsiyetler için eşit şekilde dağılabileceğini ürünlerimize taşıdık.

Ürün tasarımları dünyanın tüm coğrafyalarından etkilenerek üretimin tüm aşamalarında doğal ve organik olmasından taviz vermeden uyguladık. Ürünlerin büyük çoğunluğunda organik ve ekolojik ve kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyecek girdiler kullandık.

Ürünlerimizin bir kısmı da kadın emeğiyle üretilmiş iş ortakları tarafından oluşturuldu.

Biz büyük bir aile olma yolunda ilerliyoruz. Lütfen Sizde bize katılın

bottom of page