top of page

İade & Değişim

 Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz ürün size ulaştığında paketi teslim almayın, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edin.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade/değişim yapmak isterseniz fatura tarihinizden itibaren 14 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. İade bildirimlerinizi 0541 293 43 13  nolu telefona ya da magicalmoly@gmail.com adresine yapabilirsiniz.

İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli alıcıya aittir. Kargo bedelini ödeyerek, dilediğiniz kargo firması ile ürünleri geri gönderebilirsiniz, ya da Suadiye mağazamıza elden teslim edebilirsiniz


14 günlük iade/değişim süresini geçen ürünler maalesef tarafımızca kabul edilmemektedir.

İade/değişim edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade/değişim yapılacak ürünlerin yeniden satışa sunulabilir nitelikte olması gerekmektedir. Yeniden satışa sunulamayacak derecede ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi/değişimi mümkün değildir.

İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile kargo masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz.

Tüketicinin istediği doğrultusunda özel yapılmış ürünler iade/değişim kapsamı dışındadır

Sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri kargo firma yetkilisi önünde açıp; hasarlı ise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre 5-7 iş günü içinde iade edilmektedir.

Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir

İade Gönderim Adresi

Magical Moly

Alanlı Sok. İdealtepe Mah. Ata apt. No:19/18 Maltepe İstanbul

Telefon: 0541 293 43 13 

bottom of page